Jak działamy

Oferta zakupów grupowych
Strona głównakontakt

W celu ułatwienia i usprawnienia naszej współpracy poniżej przedstawiamy kilka punktów, które realizujemy podczas wykonywania projektu.

1. Domena internetowa

Domena jest to adres strony internetowej, który wpisujemy w naszej wyszukiwarce. Domeną strony, na której aktualnie jesteś jest adinet.pl – www.adinet.pl

W ramach zakupionej oferty można posiadać własną domenę lub my zajmujemy się jej zakupem, konfiguracją i utrzymaniem. Dlatego musimy ustalić, czy posiadasz już adres pod jakim będzie wyświetlana nasza strona internetowa, czy my się tym zajmujemy. Poniżej prezentujemy omówienie obu przypadków:

1. Posiadam już własną domenę

W takim przypadku wystarczy skonfigurować ją według naszych parametrów (ustawienia DNS) lub w razie potrzeby możemy to zrobić po wcześniejszym ustaleniu, gdzie domena została zarejestrowana.

2. Nie mam swojej domeny

W takim razie prosimy o propozycje, jaki adres mamy zarejestrować. Należy jednak pamiętać, aby był on dostępny, czyli nie może być już zarejestrowany wcześniej. Możemy to sprawdzić tutaj . Możemy również sami zaproponować adres domeny tak, aby odpowiednio pasował do zawartości strony.

Po ustaleniu adresu, zajmujemy się jego rejestracją, konfiguracją i utrzymaniem.

2. Preferencje i oczekiwania klienta

Mile widziane są wszelkie propozycje i preferencje dotyczące tworzonej strony, czyli np. kolorystyka, układ, zawarte elementy czy inne strony podane jako przykłady. Chcemy, aby właściciel chętnie prezentował swoją stronę i korzystał z niej, dlatego uważamy, że warto poznać preferencje i gust, który może być dla nas wskazówką w dalszym projektowaniu. Nie gwarantujemy, że będziemy wzorować się na podanych danych w 100%, ponieważ musimy również brać pod uwagę różne aspekty, np. dostosowanie, aby strona prawidłowo działała zarówno na komputerach jak i tabletach, czy telefonach komórkowych, ale będziemy starali się stworzyć stronę tak, aby była idealnie dopasowana do wymagań postawionych przez Ciebie.

3. Materiały niezbędne do wykonania strony

Potrzebujemy konkretnych informacji na stronę. Logo, dane kontaktowe i materiały, które miałyby być zamieszczone bądź linki do stron zewnętrznych. Możemy również wykorzystać hasło reklamowe, motto bądź misję, jaką kieruje się dana organizacja. Wszelkie informacje są mile widziane. Po otrzymaniu kompletu danych rozpoczynamy prace nad stroną.

W skrócie:

  • logo
  • treści podstron (np. informacja o firmie, oferta)
  • zdjęcia
  • dane kontaktowe firmy/organizacji
4. Prezentacja projektu

Gdy już stworzymy stronę, wspólnie z Tobą prezentujemy i omawiamy ewentualne modyfikacje i szczegóły.

5. Finalizacja projektu

Pod koniec prac sporządzamy umowę utrzymywania stron. Przekazujemy hasła dostępu oraz instrukcje, jak edytować stronę oraz dostęp do statystyk.

6. Obsługa strony

Zakończenie prac nad stroną internetową to nie koniec naszej współpracy. Zajmujemy się opieką nad stroną poprzez wykonywanie kopii zapasowych oraz udzielamy wsparcia technicznego.